Paroda „Dviejų kartų upė“

2024 - 07 - 05

Liucija Karalienė - fotomenininkė.  Lietuvos meno kūrėjo statusas suteiktas 2019 m. Šiaurės Lietuvos fotomenininkų asociacijos prezidentė.

Rasa Beleškienė keramikė, tapytoja. Raimundo Savicko dailės mokykla. VDA atviroji dailės, dizaino ir architektūros mokykla.

„Dviejų kartų upė“ gimė iš minties apie žmogaus šaknų pažinimą, priėmimą.
Iš noro padėti pamatus tarp žemės ir žmogaus, jo sugrįžimo į žemę. Iš santykio tarp matymo ir buvimo, būsenų išgyvenimo. Vanduo maitina augalą, kūną, kojas, rankas. Blokiniuose miestuose gyvybės energija išnyksta. Todėl atsisukam ten kur švaru. Ten, kur nėra nuomonių, o tik grynas būties tekėjimas. Žalia. Išnykusi spalva pilkuose miestuose. Tobula architektūra. Tačiau pilka. Gyvybė traukiasi ten, kur šešėliai ir žmogaus nėra. Ten, kur galim rasti tik laumes ir spalvas. Kurias užmirštam. Mantra - aš esu.

Parodos pristatymas vyks liepos 5 d., penktadienį, 16.30 Biržų krašto muziejaus „Sėla“ didžiojoje parodų salėje. Labai laukiame!

Paskutinį kartą redaguota: 2024-06-27 13:34